Megawatt Dijital

Değerler


1.Paylaşımcılık

Megawatt, ilk başladığı günde ve büyüdüğü her anda hem ürünlerinden hem de elde ettiği gelirden düzenli olarak paylaşmayı yaşamının bir parçası haline getirmeyi kendi için temel ilke sayar.


2-Dayanışma

Megawatt her döneminde, kolektif bir şekilde ekosisteminin ve topluluğunun mutluluğunu, gerçekten yeni hikayeler yaratmak isteyenlerin desteklenmesini, üretenlerin ve çalışanların karşılığını aldığı bir dünyayı da hedefler.


3-Doğaya Saygı

İnsanlığın, dünyaya verdiği zararın farkındayız. Ürettiğimiz her projede ve işte, biz de bu zarara katkı sağlamayalım; gerçekten başka bir hayatın mümkün olabileceğini söyleyelim istiyoruz.


4-Bilgelik

Biz bıktık aslında markaların kendini pohpohlayıp, CEO’ların, marka yöneticilerinin çıkıp çıkıp pek bir kibirli kendilerinin ne kadar iyi olduğunu anlatmalarından. Biz, topluluğumuz için içerik üretmeyi ve dünya ile meselesi olan insanların kendini iyi hissedeceği platformlar ve projeler üretmeyi hedefliyoruz. Topluluğumuz ne ile ilgileniyorsa, hangi içerik onları meraklandıracaksa, o konularda uzman kişilerle iş birlikleri planlıyoruz.


5-Özgürlük

Bu dünyaya karşı sorumluluğunun bilincinde ve kendi kararlarını alıp, kendisine ve insanlığa fayda üretecek özgürlüğü destekliyoruz. Biz, özgün bir dil oluştururken bizi bağlayan yasalar ve uygulama esasları dışında herkesin düşüncesine saygılı olmayı, bu düşüncelerin tasarımlarımızla sesi olma hedefimizi, şirketimizin doğasına bağlıyoruz.


6-Eşitlik

Megawatt; dil, din, ırk, cinsiyet, milliyet farkı gözetmeden, herkesin kendi varlığına ve düşüncesine saygılıdır. Şirket için çalışan, iyilikte iş birliği yapan herkesin her zaman yeni bir şansı hak ettiğini düşünür. Herkes işinin ve sorumluluğunun farkında, anlayacağınız. İnsanları değil, işi yönetmeyi tercih ediyoruz. Bizim projelerimizde ve ürettiğimiz markalarda kadın veya erkek diye bir ayrım da göremezsiniz. Tüm ürünlerimiz, bu sebepten UNISEX’tir.